En Başarılı iPhone Müzik İndirme Programı | Teknotomy

Freegal Music

iPhone müzik indirme programı sayılan Freegal Music uygulaması veritabanında yer alan 7 milyon şarkı ile kullanıcılarına hizmet verir. Uygulamayı kullanmaya başlamak için App Store üzerinden indirmeniz yeterlidir. Daha sonrasında yapmanız gereken tek şey, indirmek istediğiniz şarkıyı arama çubuğuna yazmak. Aradığınız şarkıyı bulup indirdikten sonra istediğiniz her an dinleyebilirsiniz.

iPhone Müzik İndirme Programı: Turbodl

App Store üzerinden ücretsiz bir şekilde edinebileceğiniz Turbodl, bu yönüyle oldukça dikkat çeken bir uygulamadır. Çünkü Turbodl, sadece müzik indirmek için kullanılan bir uygulama değil. Bu programı müzik indirmenin yanı sıra, dosya yöneticisi, müzik çalar gibi amaçlar içinde kullanabilirsiniz. iPhone müzik indirme programından ziyade ç ok amaçlı kullanabileceğiniz bu uygulamayı denemeyi unutmayınız.

iPhone Müzik İndirme Programı 2021: Evermusic

Kendi müzik akışınızı oluşturmak için kullanabileceğiniz Evermusic uygulaması da iPhone müzik indirme programı olarak sayılabilecek bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde kişisel müzik akışınızı oluşturabilirsiniz. Üstelik oluşturacağınız bu müzik akışınızı, bulut hizmetine taşıyarak müziklerinizi doğrudan oradan da dinleyebilirsiniz. Ayrıca müzik keyfinizin yarıda kalmasını istemiyorsanız da gerekli olan bütün şarkı, albüm ve sanatçıları indirebiliyorsunuz.

Music Downloader

App Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz iPhone Müzik indirme programı Music Downloader, hızlı olmasının yanı sıra akıcı da olan bir uygulamadır. Bu sayede indirmek istediğiniz şarkılara hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. Müziklerinizi indirmenin yanı sıra uygulama da çeşitli ek özellikler de yer alıyor. Bu ek özellikler şu şekilde sıralanabilir;

 • Çalınan müzikleri tanıma
 • FM radyo
 • Karanlık tema
 • Küresel anlamda hit olan parçaları dinlemek
 • Karışık Mod ile yeni şarkılar keşfetmek
 • Flow ile kişisel bir hale getirilen öneriler
 • Herhangi bir çalma listesi dinlemek veya kendi çalma listenizi oluşturmak
 • Kişisel çalma listenizi sevdiklerinizle paylaşmak
 • Sevdiğiniz parçaları tek dokunuşla Favoriler kısmına eklemek
 • Podcast, radyo istasyonu, ses kanalı keşfetmek

Apple Music

iPhone müzik indirme programı 2021 listesinde yer alan olmazsa olmaz bir uygulamadır Apple Music. Bu uygulama ile müzik keyfinizi farklı bir şekilde deneyimleyebilirsiniz. Apple Music, sizi sevdiğiniz şarkılara, albümlere ve sanatçılara yaklaştırır. Uygulama sayesinde milyonlarca şarkıya ve tüm müzik kitaplığınıza sınırsız erişim elde edebilirsiniz. Tüm cihazlarınızda mevcut olan bu uygulama ile reklam derdinden de kurtulabilirsiniz. Üstelik 3 ay ücretsiz bir şekilde de deneyebilirsiniz.

YouTube Music

Sizi müzik dünyasına 70 milyondan fazla şarkı ile bağlayabilecek olan YouTube Music, iPhone müzik indirme programı olarak deneyimlediğinizde vazgeçemeyeceğiniz bir uygulama olmaya aday. Uygulama içinde, canlı performanslar, cover’lar, remiksler ve başka platformlarda bulamayacağınız müzik içerikleri yer alıyor. Ayrıca diğer uygulamalarda olduğu gibi burada da kişiselleştirilmiş oynatma listeleri ile mix’ler bulabiliyorsunuz.

SoundCloud

Dünyanın en büyük müzik ve ses akışı platformu olan SoundCloud, 200 milyon parça ile büyümeye devam ediyor. SoundCloud ile her durum için liste başı albümler, canlı setler ve mikslerin yanı sıra büyük sanatçıları da bulabilirsiniz. Uygulama muazzam kataloğu ile hip hop, elektronik, rock, klasik, caz, podcast’ler, sesli kitaplar ve çok daha fazlasını keşfetmenizi sağlar. Ayrıca uygulama tüm dinleyiciler ve içerik oluşturucular için farklı ürün ailesi sunar.

 • Yeni ve köklü sanatçılardan 120 milyondan fazla parça
 • Beğenilerinize göre kişiselleştirilmiş parça önerileri
 • Yeni müzikler keşfetmek
 • Sevdiklerinizle doğrudan etkileşim kurmak
 • Kendinize özel çalma listeleri oluşturmak

--

--

https://www.teknotomy.com/

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store